Služby

Fakturačné údaje a sídlo spoločnosti

V.B. Nedožerského 101/46 972 12
Nedožery – Brezany
Slovensko

Telefón: +421 46 542 11 03

Fax: +421 46 542 11 04

Email: ronchem@ronchem.sk

Služby

Hygienický servis

Nielen nasadenie správneho prostriedku je rozhodujúce pre oblasť hygieny. Je len jedným z aspektov našej činnosti. Ten druhý, veľmi dôležitý faktor, je servis a poradenstvo ktoré sú neoddeliteľné pri vypracovaní celkového hygienického konceptu. Jeho účelom je systematické odkrývanie slabých, respektíve kritických zón v procese výroby. Náš odborný poradca spoločne so zákazníkom identifikuje hygienické riziko, prípadne odoberie vzorky, odporučí nasadenie techniky, vypracuje k používaniu správny hygienický program, ktorý môže obsahovať i niekoľko krokov ktoré problém odstránia – eliminujú.

V rámci hygienického servisu zabezpečíme:

  • vypracovanie hygienického auditu
  • vypracovanie plánov hygieny, sanitačných plánov
  • odporučenie nasadenia techniky vrátane dávkovačov, aplikátorov čistiacich a dezinfekčných roztokov, napeňovacích zariadení, strojného zariadenia, tlakových a podlahových strojov a podobne
  • mikrobiologický dozor testovaním kritických miest, zisťovaním kontaminácie, rozborov mlieka
  • školenie pracovníkov, ktorí sú v styku s nebezpečnými látkami
  • optimalizáciu spotreby – nákladov
  • vypracovanie dokumentácie

Dodávky techniky a hygienických doplnkov

Neoddeliteľnou súčasťou hygienického servisu sú aj rôzne doplnky ako aplikátory, dávkovače, zmiešavače chémie, pumpy, utierky a podobne.

Dodávky a servis rokmi overenej vysokotlakovej techniky zabezpečuje Branislav Kalabus KA-BE, Žilina.

Vysokokvalitné hygienické kefy KOBRA, odolné i voči extrémne silným čistiacim a dezinfekčným prostriedkom, určeným prevažne pre oblasť potravinárskeho priemyslu od dodávateľa Ladislava Németha ml., Lehnice, výborne dopĺňajú celý hygienický sortiment výrobkov a služieb.

Zasielanie tovaru

Zasielanie tovaru na Slovensku i v Čechách je realizované najneskôr do 48 hod. od potvrdenia objednávky, prostredníctvom zmluvného prepravcu. Cena dopravy sa účtuje iba v prípade odberu tovaru v hodnote do 200,- € bez DPH.