Aktuality

VIETE, ŽE …..

...Patentovaná formula jódu spoločnosti Ronchem účinne dezinfikuje už do 3O sekúnd …rýchlejší a účinnejší ako dezinfekčné prostriedky na báze kyseliny mliečnej, chlorhexidínu, alkoholu, či kyseliny peroxyoctovej.

… je stabilnejší ako kyselina peroxyoctová – jód má rýchlejší záber, lepšiu materiálovú znášanlivosť a hlavne žiadne riziko popálenia, otravy či alergií.

... jeho dezinfekčný záber počas 30s je dokázaný na rôznych pôvodcov mastitíd ( E.coli, , S. disgalactiae, S. agalactieae, S. uberis, S. aureus a pod.)

... Klauen sprint Hardener + … Klauen sprint hardener +Vám uľahči prácu s prípravou dezinfekčných brodov ... Klauen sprint Hardener +ma vďaka svojmu tekutému stavu viac voľnej Cu ako kryštalická modrá skalica, preto je účinný v koncentrácii od 1% ... prechodný bazén s 2% Klauen sprint hardenerom +plne nahradí, bazén s 5% modrou skalicou rozpúšťanou kyslým roztokom … Klauen sprint Hardener+ má unikátne zloženie Cu, kyseliny sírovej, kyseliny salicylovej ... Klauen sprint hardener+ už nemusíte okysľovať, … Klauen sprint hardener účinne bojuje proti pôvodcom mastitíd ako Treponema spp., Enterococcus, Proteus, Pseudomonas, Staphylococcus, Dichelobacter, Fusobacterium a pod.
... Klauen sprint hardener+ neobsahuje karcinogénny formaldehyd, ani KAS - Kvartérne amóniové soli – na ktoré sa rýchlo vytvára rezistencia.  
   

POTREBUJETE ODVÁPNIŤ KÁVOVAR, ALEBO ČOKOLVEK V DOMÁCNOSTI?

ASIRAL ENTKALKER J

tekutý odvápňovač pre všetky druhy kávovarov  

NOVINKA PRE RYBÁROV – RYBKON

RYBKON - KONZERVANT PRE RYBÁRSKE NÁVNADY A NÁSTRAHY (BOILIES)

  Tekutá zmes s bakteriostatickými a antioxidačnými účinkami   Volajte: 0908727820

Doppel Protect

Doppel Protect je špeciálne navrhnutý produkt na ochranu vemena aj za extrémnych podmienok. Vytvára súvislý film(druhú pokožku) ,ktorá zabraňuje prieniku patogénov do vemena a zároveň pôsobí aj ako bariéra proti bodavému hmyzu a kliešťom. Pokožka po použití ostáva hebká a vláčna.

eimü® Klauen Sprint Akut

Novinka!  
  • eimü Klauen Sprint Akut masť dezinfikuje a čistí postihnuté miesta a vysúša ich.
 
  • eimü Klauen Sprint Akut podporuje samoliečbu a regeneráciu rohoviny a kože.
 
  • eimü Klauen Sprint Akut pôsobí na široké spektrum ochorení paznechtov.
 

Novinka, ošetrenie vemena po dojení, chlórdioxid (oxid chloričitý)

Barierové ošetrenie dojníc po dojení, ktoré poskytuje maximálnu ochranu vemena proti mastitídam. (viac…)