euterwaschEUTERWASCH
Prostriedok na umývanie a dezinfekciu vemena na báze jódu.
Dávkovanie: dva streky dávkovacou pumpičkou na 10 litrov vody. Následne umyť vemeno – struky pracou alebo jednorázovou utierkou namočenou v pracovnom roztoku s teplotou do 45°C.
Prostriedok je možné aplikovať i napenením v koncentrácii 10%, t.j. jeden strek dávkovacou pumpičkou priamo do napeňovacieho aplikátora a doplniť vodou.
V prípade použitia pracích utierok, používajte vždy jednu utierku na jedno zviera. Výrazne znížite riziko prenosu baktérií z chorých zvierat na zdravé. Spĺňa normu EKO.

PREMA CLEAN
Prostriedok k umývaniu vemena pred dojením penou, na báze kyseliny mliečnej. Je určený k priamemu použitiu, bez riedenia. Má vynikajúci mycí účinok. Obsahuje ochranné zložky k hydratácii a celkovej regenerácii strukov. Neobsahuje žiadne parfumy, nezanecháva v mlieku žiadne rezíduá.
Aplikuje sa pomocou napeňovacieho aplikátora.

EUTERTUCH
Pracie utierky na vemená. Klasické pracie utierky so zvýšenou sacou silou a odolnosťou. Dokáže vydržať až 300 praní a môžu byť dlhodobo (3 dni) namočené v dezinfekčnom prostriedku (Euterwasch).

EUTERPAPIER 800
Vode odolné papierové jednorazové utierky. Rola špeciálneho papiera určená na namáčanie v dezinfekčnom prostriedku. Kotúč obsahuje 800 útržkov. Je určený k namáčaniu v 1% prostriedku Euterwasch. Takto pripravený roztok vydrží stabilný 3 dni potom je nutné dezinfekciu doplniť. Papier je úplne biologicky rozložiteľný.

EUTERPAPIER SOFT
Papierové jednorazové utierky určené na utieranie vemien do sucha


Aktuálna ponuka Slovensko.

- Nový vysokoúčinný prostriedok na ošetrenie vemena po dojení penou Dermastitis Blocker.

V prípade Vášho záujmu
kontaktujte nášho špecialistu
na poľnohospodársku hygienu

PRODUKTOVÝ RIADITEĽ:
Juraj Vavrík
+421 915 612 695
vavrik@ronchem.sk

Južné Slovensko:
Pavol Blaho
+421 905 850 782
pavol.blaho@centrum.sk

Východné Slovensko:
MVDr. Michaela Jesenská
+421 903 409 660
jesenska@ronchem.sk