HYGIENA DIP GREEN +

Barierový kombinovaný prostriedok na báze kyseliny mliečnej a salicylovej.

Aplikuje sa ponorením struku do neriedeného prostriedku do hĺbky približne 2 cm, bezprostredne po dojení. Na ošetrenom struku vytvára hustý ochranný film, s viditeľným zeleným sfarbením.

chlorhexidin-film-dip hygiena vemena

CHLORHEXIDIN FILM DIP

Barierový prostriedok na báze Chlórhexidínu.

Aplikuje sa ponorením struku do neriedeného prostriedku do hĺbky približne 2 cm, bezprostredne po dojení. Na ošetrenom struku vytvára niekoľko hodín hustý ochranný film, s viditeľným zeleno-modrým sfarbením.

doppel-film-dip

DOPPEL FILM DIP

Barierový prostriedok na báze špeciálne typu jódu, pre použitie v prostredí zvýšeného bakteriálneho zaťaženia a zhoršeného stavu zvierat.

Aplikuje sa ponorením struku do neriedeného prostriedku do hĺbky približne 2 cm, bezprostredne po dojení. Na ošetrenom struku vytvára niekoľko hodín hustý ochranný film, s viditeľným červeno – hnedým sfarbením. Usmrcuje všetky druhy pôvodcov mastitíd (baktérie, vírusy, kvasinky, plesne a spóry).

doppeldip

DOPPELDIP

Prostriedok na báze špeciálne typu jódu, pre použitie v prípade veľkých a opakujúcich sa problémov (mastitíd).

Aplikuje sa ponorením struku do neriedeného prostriedku do hĺbky približne 2 cm, bezprostredne po dojení. Na ošetrenom struku vytvára ochranný film, s viditeľným červeno – hnedým sfarbením. Špeciálna konzistencia má rýchly a hĺbkový účinok. Usmrcuje všetky druhy pôvodcov mastitíd (baktérie, vírusy, kvasinky, plesne a spóry).

DERMASTITIS BLOCKER

BProtimastitídny jódový prostriedok, výrazne blokuje mastitídne patogény a trvale udržuje nízky počet somatických buniek. Zlepšuje stav pokožky, redukuje riziko hyperkeratózy.

Aplikuje sa ponorením struku do neriedeného prostriedku do hĺbky približne 2 cm, bezprostredne po dojení alebo penou pomocou napeňovacích aplikátorov. Na struku vytvára viditeľný, červeno-hnedý ochranný film.

DIP COAT PURE

Barierový prostriedok na báze chlórdioxidu, dvojzložkový.

Má okamžitý účinok s dlhodobým pôsobením od kojenia k dojeniu. Zlepšuje stav kože strukov. Neodkvapkáva, dokonale priľne na struk.

Aplikuje sa ponorením struku do neriedeného prostriedku do hĺbky približne 2 cm, bezprostredne po dojení. Ľahká kontrola použitia, vďaka výrazne modrému sfarbeniu.

DRY DIP

Dvojitá ochrana v priebehu zasušenia dojníc pred otelením.

Prostriedok vytvára na strukoch trvanlivý ochranný film, ktorý vydrží rozhodujúcich 7 dní po aplikácií. Náklady na jedno zviera sú extrémne úsporné. Prostriedok nenahradzuje antibiotiká.

Prostriedok použiť v prípade zhoršeného zdravotného stavu zvierat, alebo zvýšenej citlivosti ošetrovateľov na jód.


Aktuálna ponuka Slovensko.

- Nový vysokoúčinný prostriedok na ošetrenie vemena po dojení penou Dermastitis Blocker.

V prípade Vášho záujmu
kontaktujte nášho špecialistu
na poľnohospodársku hygienu

PRODUKTOVÝ RIADITEĽ:
Juraj Vavrík
+421 915 612 695
vavrik@ronchem.sk

Južné Slovensko:
Pavol Blaho
+421 905 850 782
pavol.blaho@centrum.sk

Východné Slovensko:
MVDr. Michaela Jesenská
+421 903 409 660
jesenska@ronchem.sk