EUTERGEL – Zápal po otelení (krvavé mlieko)
Gélový, rozdojovací balzam s rastlinnými olejmi. Pomáha odstrániť horúčkovité stavy, zápaly a opuchy najmä po otelení. Podporuje zvýšenie produkcie mlieka rozšírením mliečnych kanálikov, pôsobí antistresovo. Bez ochrannej lehoty, spĺňa normu EKO.
– Pracovný postup: Nabrať gél do dlane a dôkladne vmasírovať na postihnuté miesto. U dojníc s opuchom vemena vykonať masáž niekoľkokrát denne.

ENSBONA BLAU PLUS- Vločky v mlieku – začínajúca Mastitída
Protimastitídna masť. Hlboko preniká do kože, chladí a prekrvuje postihnuté miesto, čím pomáha liečiť zápalové procesy vo vemene. Regeneruje mliečne tkanivo pri zápalových procesoch. Spĺňa normu EKO.
– Pracovný postup: Dôkladne vmasírovať na postihnuté miesto 2 až 3-krát denne, do zlepšenia stavu.

MINT PLUS- Horúčkovité stavy na vemene, kĺboch a šľachách
Silne chladivý, vysokoúčinný balzam. Dokáže znížiť horúčkovitý stav až o 3,5°C u vemena, kĺbov, svalov, šliach. Obsahuje 35% japonského pepermintového oleja. Bez ochrannej lehoty, spĺňa normu EKO.
– Pracovný postup: Vmasírovať asi 10 ml ( jednu polievkovú lyžicu) na postihnuté miesto. Proces opakovať 2 až 3 dni, prípadne viac, do zlepšenia stavu.

DRACHENBLUT – WUNDSPRAY- Zaparené vemená, kastračné a ťažko sa hojace rany, ekzémy. Zabraňuje kanibalizmu.
Sprej na rany so silným výťažkom z Dračej krvi (silne horký), s rýchlym hojivým účinkom postihnutých miest. Pre jeho extrémne horkú chuť zabraňuje kanibalizmu. Bez ochrannej lehoty, spĺňa normu EKO.
– Sprej sa aplikuje 2 až 3-krát denne, do zlepšenia stavu.

MELKSALBE- Popraskané a vysušené vemená
Tuk na ošetrenie vemena s prídavkom zinku a alantoinu. Chráni vemeno pred popraskaním a nepriaznivými poveternostnými vplyvmi – zimou, vetrom, slnkom. Je vhodný na ošetrenie vemena po ručnom i strojovom dojení.
– Pracovný postup: Naniesť primerané množstvo na vemeno, v zimnom období naniesť silnejšiu vrstvu ako ochranu pred chladom, vetrom. Bez ochrannej lehoty, spĺňa normu EKO.

PFERDESALBE
Pravá konská masť na kĺby a šľachy. Obsahuje kombináciu mentolu a výťažku z pagaštanu konského, arniky s mliečnym tukom. Je určená na celkovú regeneráciu kĺbov, šliach, unaveného svalstva. Bez ochrannej doby.


Aktuálna ponuka Slovensko.

- Nový vysokoúčinný prostriedok na ošetrenie vemena po dojení penou Dermastitis Blocker.

V prípade Vášho záujmu
kontaktujte nášho špecialistu
na poľnohospodársku hygienu

PRODUKTOVÝ RIADITEĽ:
Juraj Vavrík
+421 915 612 695
vavrik@ronchem.sk

Južné Slovensko:
Pavol Blaho
+421 905 850 782
pavol.blaho@centrum.sk

Východné Slovensko:
MVDr. Michaela Jesenská
+421 903 409 660
jesenska@ronchem.sk