HYGIENA DIP GREEN +
Barierový kombinovaný prostriedok na báze kyseliny mliečnej a salicylovej. Aplikuje sa ponorením struku do neriedeného prostriedku do hĺbky približne dva cm, bezprostredne po dojení. Na ošetrenom struku vytvára hustý ochranný film, s viditeľným zeleným zbavením.

CHLORHEXIDIN FILM DIP
Barierový prostriedok na báze Chlórhexidínu. Aplikuje sa ponorením struku do neriedeného prostriedku do hĺbky približne dva cm, bezprostredne po dojení. Na ošetrenom struku vytvára niekoľko hodín hustý ochranný film, s viditeľným zeleno – modrým sfarbením.

DOPPEL FILM DIP
Barierový prostriedok na báze špeciálneho typu jódu, pre použitie v prostredí zvýšeného bakteriálneho zaťaženia a zhoršeného zdravotného stavu zvierat. Aplikuje sa ponorením struku do neriedeného prostriedku do hĺbky približne 2 cm, bezprostredne po dojení. Na ošetrenom struku vytvára niekoľko hodín hustý ochranný film, s viditeľným červeno – hnedým sfarbením. Usmrcuje všetky druhy pôvodcov mastitíd (baktérie, vírusy, kvasinky, plesne a spóry).

DOPPELDIP
Prostriedok na báze špeciálneho typu jódu, pre použitie v prípade veľkých a opakujúcich sa problémov (mastitíd).
Aplikuje sa ponorením struku do neriedeného prostriedku do hĺbky približne 2 cm, bezprostredne po dojení. Na ošetrenom struku vytvára ochranný film, s viditeľným červeno – hnedým sfarbením. Špeciálna konzistencia má rýchly a hĺbkový účinok. Usmrcuje všetky druhy pôvodcov mastitíd (baktérie, víry, kvasinky, plesne a spóry).

DERMASTITIS BLOCKER
Protimastitídny jódový prostriedok, výrazne blokuje mastitídne patogény a trvale udržuje nízky počet somatických buniek. Zlepšuje stav pokožky, redukuje riziko hyperkeratózy. Aplikuje sa ponorením struku do neriedeného prostriedku do hĺbky približne 2 cm, bezprostredne po dojení, alebo penou pomocou napěňovacích aplikátorov. Na struku vytvára viditeľný, červeno – hnedý ochranný film.

DIP COAT PURE
Barierový prostriedok na báze chlórdioxidu, dvojzložkový. Má okamžitý účinok s dlhodobým pôsobením od dojenia k dojeniu. Zlepšuje stav kože strukov. Neodkvapkáva, dokonale priľne na struk. Aplikuje sa ponorením struku do neriedeného prostriedku do hĺbky približne dva cm, bezprostredne po dojení. Ľahká kontrola použitia, vďaka výrazne modrému sfarbeniu.

DRY DIP
Dvojitá ochrana v priebehu zasušenia dojníc pred otelením. Prostriedok vytvára na strukoch trvanlivý ochranný film, ktorý vydrží rozhodujúcich 7 dní po aplikácii. Náklady na jedno zviera sú extrémne úsporné. Prostriedok nenahradzuje antibiotiká.


Aktuálna ponuka Slovensko.

- Nový vysokoúčinný prostriedok na ošetrenie vemena po dojení penou Dermastitis Blocker.

V prípade Vášho záujmu
kontaktujte nášho špecialistu
na poľnohospodársku hygienu

PRODUKTOVÝ RIADITEĽ:
Juraj Vavrík
+421 915 612 695
vavrik@ronchem.sk

Južné Slovensko:
Pavol Blaho
+421 905 850 782
pavol.blaho@centrum.sk

Východné Slovensko:
MVDr. Michaela Jesenská
+421 903 409 660
jesenska@ronchem.sk